خدمات اینستاگرام

خدمات آنسه
خدمات ما

خدمات اینستاگرام

 آژانس تبلیغاتی آنسه

 

انواع خدمات اینستاگرام


با توجه به اهداف و استراتژی‌های کسب‌و‌کارتان می‌توانید از خدمات اینستاگرامی مختلف استفاده کنید و توجه تعداد زیادی از مخاطبان را به برند خود جلب کنید. در این بخش با انواع خدمات اینستاگرام آشنا خواهید شد.


کمپین تبلیغات اینستاگرامی

 

در صورتی که محتوای ارزشمند در اینستاگرام تولید کنید، شما شاهد موفقیت در کسب و کار خود خواهید بود. با زمان گذاشتن بر روی این پلتفرم تعداد فالورهای شما زیاد خواهد شد. همچنین از طریق تبلیغات در پلتفرم اینستاگرام، تعداد بازدیدکنندگان سایت شما افزایش خواهد یافت. باید متناسب با استراتژی‌های شرکت و برندتان پست‌های تصویری و ویدئویی و استوری‌ تولید کنید و میزان درگیری کاربران با برندتان را افزایش دهید. مدیران اینستاگرام باید فعالیت خود را تحلیل کنند و گزارش‌هایی به صورت ماهانه ارائه دهند. همچنین گزارش‌های اینستاگرام باعث می‌شود استراتژی‌های شرکت متناسب با دنیای واقعی تعیین شود. اگر یک کمپین اینستاگرامی با دیگر شبکه‌های اجتماعی هماهنگ شود فروش شما افزایش می‌یابد.


پست‌های اینستاگرام

 

ساخت پست یکی دیگر از خدمات اینستاگرام است که می‌توانید در اینستاگرام برای تبلیغ کسب‌و‌کارتان انجام دهید. برای آن‌که میزان فروش خود را افزایش دهید، حتما پست‌هایی را به صورت روزانه در اینستاگرام قرار دهید.


پاسخ‌گویی اینستاگرام

 

با وجود یک میلیارد کاربر در اینستاگرام متوجه شدن آن‌چه که مردم راجع به برند شما فکر می‌کنند بسیار دشوار است. باید از استراتژی‌های مناسب استفاده کنید تا بتوانید به درستی شرکت خود را در بین مخاطبان ارزیابی کنید. همچنین باید بتوانید به خوبی پاسخگوی مشتریان باشید و  رفتار آن‌ها را بررسی کنید.

ساخت ویدئو‌های تعامل با مخاطبان

ویدیو اینستاگرام

 

در یک محتوای ویدئویی، میزان درگیری با مخاطبان بسیار زیاد است. در این پلتفرم راه‌های مختلفی برای آپلود محتوای ویدیویی وجود دارد، از ریلز کوتاه‌ اینستاگرام گرفته تا ویدئو‌های طولانی‌تر مانند IGTV . متناسب با مخاطبان هدف خود، ویدئو‌های مناسب در پنل اینستاگرام بسازید. به یاد داشته باشید که اینستاگرام یک برنامه اسکرول است و شما فرصت بسیار کمی برای تأثیرگذاری در ذهن مخاطبان دارید. یک ویدئوی تأثیرگذار و کامل سبب می‌شود که سوالات مخاطبان درباره برند شما کاهش یابد و بدون پاسخ دادن به سوالات مخاطبان بتوانید محصولات خود را بفروشید. 
مزایا و معایب استفاده از اینستاگرام برای صاحبان کسب و کار
همه‌ آن چیزی که برای تبلیغ کسب‌و‌کار خود در فضای مجازی به آن نیاز دارید در پلتفرم اینستاگرام وجود دارد. در این بخش قصد داریم درباره مزایا و معایب خدمات اینستاگرام  برای صاحبان کسب و کار صحبت کنیم.

برای کسب اطلاعات و خدمات بیشتر می‌توانید بر روی لینک‌های سفارش موشن‌گرافی، تدوین، تیزر تبلیغاتی کلیک کنید.

 


مزایا اینستاگرام برای صاحبان کسب و کار:

 

اینستاگرام فضایی برای اشتراک عکس


در پلتفرم اینستاگرام می‌توانید به آسانی عکس و ویدئو‌های خود را در قالب پست به اشتراک بگذارید. این پست‌ها همیشه در پلتفرم باقی می‌ماند مگر آن‌که خودتان پست‌ها را حذف کنید و یا در مواقع خاص با نقض قوانین، خود اینستاگرام آن‌ها را حذف کند.


ارتباط قوی اینستاگرام با مخاطبان هدف

 

اینستاگرام یکی از سریع‌ترین شبکه‌های اجتماعی در حال رشد است. در این پلتفرم، بیش از 40 میلیارد عکس توسط 800 میلیون نفر کاربر فعال به اشتراک گذاشته شده است. هر روز حدود 95 میلیون عکس در این پلتفرم آپلود می‌شود و این عکس‌ها روزانه 4 میلیارد لایک دریافت می‌کنند. وجود این تعداد زیاد کاربر فعال در اینستاگرام سبب دیده شدن تبلیغات برند شما می‌شود.


نرخ درگیری بالا در اینستاگرام

 

با این تعداد زیاد کاربر فعال روزانه، میزان درگیری با مخاطبان در آن بسیار زیاد است. در واقع اینستاگرام در مقایسه با سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی بیشترین میزان درگیری با مخاطبان را دارد. نرخ درگیری در اینستاگرام حدود 70 درصد بیشتر از فیس بوک است. مخاطبان به صورت نامحدود می‌توانند در آن لایک و کامنت‌های خود را قرار دهند.


 اشتراک تولید محتوای آسان در اینستاگرام

محتوای اینستاگرام

 

با داشتن یک گوشی هوشمند یا رایانه و اینترنت می‌توانید محتوای خود را در هر زمان و مکانی به اشتراک بگذارید؛ بنابراین اینستاگرام برنامه‌ای دردسترس برای تمامی کاربران است. همچنین می‌توانید پست‌های اینستاگرامی خود را در رسانه‌های اجتماعی دیگر فعال کنید و محتوای خود را در سایر رسانه‌های اجتماعی نیز منتشر کنید.


نمایش بصری از کسب و کارتان با اینستاگرام

 

اینستاگرام یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای تبلیغ بصری برند یا کسب و کار شما است. شما می‌توانید عکس‌هایی از محصولات خود در صفحه اینستاگرام به اشتراک بگذارید و فروش خود را افزایش دهید. بیشتر افراد به محتواهای تصویری نسبت به محتواهای متنی علاقه‌ بیشتری دارند. با این حال، شما باید هم محتوای تصویری و هم محتوای متنی مناسب تولید کنید. نمایش بصری از برند شما سبب می‌شود که مخاطبان به سرعت بتوانند با محصولات و خدماتی که شما ارائه می‌دهید ارتباط برقرار کنند.


پاسخگویی سریع در پلتفرم اینستاگرام

 

اگر در تیم بازاریابی شرکتتان فعال هستید، باید به پیام‌ها و سوالات مخاطبان خود به خوبی پاسخ دهید. به دلیل آن‌که اینستاگرام برنامه‌ای است که در گوشی‌های هوشمند نصب می‌شود؛ بنابراین به آسانی می‌توانید به سوالات مخاطبان خود پاسخ دهید. افزایش برقراری ارتباط و تعاملات با مخاطبان سبب افزایش اعتماد مخاطبان به محصولات و خدمات شما خواهد شد.

 

افزایش دسترسی با اینستاگرام

 

پست‌هایی که در اینستاگرام قرار می‌دهید برای همیشه روی این پلتفرم باقی می‌ماند، مگر آن‌که خودتان آن‌ها را پاک کنید. به همین دلیل است که پست‌های قدیمی شما  نیز می‌توانند با مخاطبان ارتباط برقرار کنند. تمام پست‌های اینستاگرام برای مخاطبان شما در دسترس هستند و با استفاده از آن می‌توانید توجه مخاطبان جدیدی را به برند خود جلب کنید. استفاده از هشتگ‌های مناسب باعث می‌شود دسترسی کاربران به پست‌های شما  چندین برابر افزایش ‌پیدا کند.

 

 
معایب اینستاگرام برای کسب‌و‌کارها:

 

اصلی‌ترین نقطه ضعفی که برنامه اینستاگرام  دارد، این است که پلتفرمی نیست که فقط بر روی مشاغل  و کسب و کارها تمرکز کند. معمولا افراد از اینستاگرام برای سرگرمی، گذراندن زمان و برقراری ارتباط با افراد دیگر استفاده می‌کنند و فقط درصد کمی از کاربران هستند که به قصد خرید چیزی به سراغ این برنامه می‌آیند. استفاده از خدمات اینستاگرام برای بازاریابی کسب و کارها معایبی دارد که در ادامه به آن پرداخته می‌شود.


تبدیل بزرگترین مزیت اینستاگرام به نقطه ضعف

 

یکی از نقاط ضعف اینستاگرام این است که به شدت بر اشتراک عکس متکی است. استفاده از تصاویر ضعیف و بی‌کیفیت در اینستاگرام باعث می‌شود افرادی که شما را دنبال می‌کنند بدون آن که توضیحات مربوط به عکس را بخوانند صفحه شما را آنفولو کنند. دقت داشته باشید ابعاد تصاویری که در اینستاگرام انتخاب می‌کنید باید مربعی شکل باشند تا بیشترین تاثیر را داشته باشند. در واقع اگر از تصاویر نامناسب استفاده کنید، نمی‌توانید پیام کسب و کارتان را  به خوبی به مخاطبان منتقل کنید.


همه افراد از اینستاگرام استفاده نمی‌کنند

 

اینستاگرام فقط در سیستم عامل‌های اندروید و آیفون قابل استفاده است و ممکن است تمامی افراد به آن دسترسی نداشته باشند. این بدان معنا است که ممکن است نتوانید به مخاطبان هدف خود دست یابید. توصیه می‌شود برای معرفی کسب و کار و تبلیغات برند خود، از پلتفرم‌های ‌دیگر نیز استفاده کنید.

برای ارتقای کسب و کار خود از روش‌های دیگر می‌توانید روی طراحی سایت و ارسال پیام در واتساپ نیز کلیک کنید.


محدودیت در تولید محتوا

 

در پست‌های اینستاگرام نمی‌توانید محصول خود را دقیق توضیح دهید. فقط می‌توانید ویدئو‌هایی که 60 ثانیه طول می‌کشد را در اینستاگرام آپلود کنید و مجاز به اشتراک‌گذاری ویدئوهای طولانی مدت نخواهید بود. دقت داشته باشید که نباید از هشتگ‌های زیاد استفاده کنید؛ زیرا باعث می‌شود اکانت شما مسدود شود.
 تعداد هشتگ‌‌های مورد استفاده در اینستاگرام  باید بین 5 تا 10 هشتگ در هر پست باشد. همچنین توجه داشته باشید که از تصاویر مربعی برای تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید که در این تصاویر نیز نمی‌توانید توضیحات اضافی بیاورید.

 
تبلیغات در این پلتفرم دشوار است

 

دستیابی به مخاطبان هدف و تبلیغات در پلتفرم اینستاگرام در مقایسه با فیس بوک یا توییتر دشوارتر است. در این پلتفرم تمامی کسب‌وکارها فرصت پیشرفت ندارند و کسب‌و‌کارهای بزرگ نسبت به شرکت‌های کوچک راحت‌تر می توانند تبلیغات کنند؛ زیرا آن‌ها به تعداد زیادی از کاربران دسترسی دارند.


تکنیک های افزایش فروش با اینستاگرام

فروش با اینستاگرام

 

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌های شبکه اجتماعی است، بنابراین بستری مناسب برای تبلیغات و بازاریابی است. در اینجا به تکنیک‌های افزایش فروش در اینستاگرام پرداخته می‌شود.


فالورهای واقعی خود را بیابید

 

هنگامی که در اینستاگرام قصد فروش محصولات خود را دارید باید کاملا واقعی و معتبر باشید. خرید فالوور و انتشار تولید محتوای اینستاگرام بدون در نظر گرفتن ارزشی که برای مخاطب دارد، ممکن است تعداد فالوورهای پیج‌تان را افزایش دهد، اما بر روی فروش شما تأثیری نخواهد داشت؛ بنابراین به خرید فالوور واقعی اقدام کنید. برای تولید محتوای ارزشمند باید از قبل برنامه‌ریزی کنید و سعی کنید مخاطبان خود را با پست‌های خود درگیر کنید.


از هشتگ‌ها استفاده کنید

 

انتخاب هشتگ‌های مناسب یکی دیگر از خدمات اینستاگرام است. برای افزایش فروش و جذب مشتری می‌توانید از هشتگ‌های مرتبط با خدمات یا محصولات خود استفاده کنید. استفاده از هشتگ‌‌های مناسب، دستیابی به مشتریان هدف را برای شما آسان‌تر خواهد کرد، اما انتخاب هشتگ‌های مناسب نیاز به زمان و تحقیق زیادی دارد. به عنوان مثال برند Lacroix با استفاده از ترکیبی مناسب از هشتگ‌ توانسته توجه مخاطبان بسیاری را به برند خود جلب کند.


استفاده از عکس‌‌های با کیفیت

 

پلتفرم اینستاگرام، یک پلتفرم بصری است؛ بنابراین شما باید عکس‌هایی با کیفیت بالا را به اشتراک بگذارید. استفاده از تصاویر خلاقانه از محصولات خود سبب می‌شود مخاطبان به آسانی بتوانند برند شما را تشخیص دهند.

خدمات دیگر آنسه که ممکن است برای شما مفید باشد:

سفارش و خرید لوگو

سفارش و خرید بنر

سفارش تبلیغات محیطی


اجرای کمپین‌های  اینستاگرام

 

اجرای کمپین‌های اینستاگرام یکی دیگر از خدمات اینستاگرام است. با اجرای کمپین‌های اینستاگرامی می‌توانید به هدف‌های خود که می‌تواند افزایش فروش یا آگاهی از برند باشد دست یابید. در این کمپین‌ها در طول زمانی معین باید به هدفی که در نظر گرفته‌اید برسید. با این کمپین‌ها می‌توانید به مشتریان جدید دست پیدا کنید و درگیری مخاطبان با برند شما افزایش خواهد یافت.


تعامل با اینفلوئنسرها

 

اینفلوئنسرهای اینستاگرام، افراد معروفی هستند که تعداد زیادی دنبال‌کننده دارند. پیشنهادات آن‌ها به خرید محصول خاص و تبلیغاتی که انجام می‌دهند، سبب می‌شود توجه تعداد زیادی از کاربران به آن محصول و خدمات شما جلب شود؛ بنابراین بسیاری از شرکت‌ها و برندها برای تبلیغ محصولات خود از اینفلوئنسرها می‌خواهند که برندشان را تبلیغ کنند.


کیفیت محصولات خود را در واقعیت نشان دهید

 

اگرچه استفاده از عکس‌های با کیفیت بالا در ابتدا می‌تواند توجه تعداد زیادی مخاطب را جلب کند، اما ممکن است همیشه نتواند سبب افزایش فروش محصولات شما شود. در اینستاگرام از تجربه‌هایی که مشتریان از محصولات شما داشتند، محتوا تولید کنید و حس رضایت آن‌ها را نشان دهید تا مخاطبان جدید به کیفیت محصولات شما  اطمینان کنند.

 

تشویق کاربران به تولید محتوا

 

محتوای تولید شده توسط کاربر یکی دیگر از شکل‌های تبلیغاتی دهان به دهان است. با در نظر گرفتن کارت‌های هدیه و جوایز برای کاربران، آن‌ها را تشویق کنید که عکس‌ها و ویدئوهای مرتبط با محصولات شما را تولید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.


از اینفلوئنسرها بخواهید که صادقانه نظر خود را درباره محصولات شما بیان کنند

 

کاربران به اینفلوئنسرها اعتماد می‌کنند؛ بنابراین باید نظرات واقعی خود را بیان کنند. اینفلوئنسرها باید به طور کامل جنبه‌های مثبت و منفی محصولات را  بیان کنند. با این کار مخاطبان بیشتری به محصولات و خدمات شما اطمینان می‌کنند.


استفاده از طنز و شوخی

 

طنز و شوخی در جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیر دارد. شما می‌توانید پست‌های طنز و شوخی مرتبط با برندتان را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید و درگیری مخاطبان را با برند خود افزایش دهید.


ارائه تخفیف و جوایز

 

ارائه تخفیف و هدایا یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات در اینستاگرام است . این روش، یک روش مقرون به صرفه برای تبلیغ محصولات و خدمات شما است. با این روش آگاهی از برند شما به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد به این دلیل که کاربران محصولات شما را به دوستان خود نیز پیشنهاد می‌دهند.


استفاده از استوری‌های اینستاگرام

 

استفاده استوری‌ در اینستاگرام یکی دیگر از خدمات اینستاگرام است که وفاداری مخاطبان را به برند شما افزایش می‌دهد و سبب افزایش فروش شما می‌شود. در هنگام تهیه استوری به چند نکته توجه کنید؛ بهتر است از پایه‌های ثابت گوشی یا دوربین استفاده کنید تا لرزش در ویدئوهای خود را کاهش دهید. از تجربه‌های مشتریان نسبت به محصولات خود استوری تهیه کنید. همچنین می‌توانید تصاویری از پشت صحنه‌های مرتبط با محصولات و خدمات خود را نیز در استوری قرار دهید. 


سرمایه‌گذاری در تبلیغات اینستاگرام

 

تبلیغات در اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا به مخاطبان هدف خود دست پیدا کنید، به همین دلیل لازم است برای آن هزینه کنید. استفاده از اینستاگرام برای تبلیغات، یک سرمایه‌گذاری ارزشمند است که پس از گذشت زمان اندکی متوجه خواهید شد که توانستید توجه مخاطبان جدیدی را به برند خود جلب کنید و فروش شما از طریق این پلتفرم افزایش می‌یابد. 

 

هزینه با نوع خدمت اینستاگرام که شما خواستار آن هستید، متفاوت است. با کارشناسان تیم آنسه تماس بگیرید، تا هزینه دقیق هر نوع فعالیتی که می‌خواهید، تیم آنسه برای شما ارائه دهد را به شما اعلام کنند.

تیم آنسه در ساخت ویدئوها، ، طراحی پست‌های اینستاگرام جذاب با عکس‌برداری حرفه‌ای از محصولات، استفاده از هشتگ‌گذاری مناسب، ساختن استوری‌ها و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی مناسب در اینستاگرام با شما نهایت همکاری می‌کند و می‌توانید فروش خود را از طریق این پلتفرم افزایش دهید.

تیم آنسه با سابقه 10 سال تجربه و داشتن کارشناسان حرفه‌ای به شما تضمین می‌دهد، خدمات با کیفیت در اینستاگرام را به شما ارائه دهد و از طریق این پلتفرم می‌توانید فروش خود را افزایش دهید.

برای ثبت سفارش خدمات اینستاگرام می‌توانید در اینستاگرام و وب سایت AnseTeam.com یا به صورت تلفنی تماس بگیرید و اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

در همان ابتدای کار به صورت کامل کارشناسان تیم آنسه با شما تماس می¬گیرند و اطلاعات کاملی از درخواست‌های که در اینستاگرام خواستار آن هستید، جمع آوری می‌کنند و بر اساس اهداف کسب و کارتان و تکنیک‌های جذب مخاطب در اینستاگرام، پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام را برای شما تهیه می‌کنند؛ بنابراین نارضایتی شما، امری بعید است. اما اگر پس از ارائه، خدمات اینستاگرام مورد سلیقه شما نبود، ویرایش آن بر عهده کارشناسان آنسه خواهد بود.