سفارش و خرید بنر

خدمات آنسه
خدمات ما

سفارش و خرید بنر

 آژانس تبلیغاتی آنسه

 

اهمیت بنر تبلیغاتی دیجیتالی برای تبلیغات و فروش محصول

 


بنرهای تبلیغاتی قطعا دارای مزایای زیادی برای صاحبان‌ کسب‌وکار هستند که در ادامه این مزایا را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

مقرون به صرفه بودن

 

یکی از مزایای استفاده از بنر تبلیغاتی دیجیتالی نسبت به سایر روش‌ها، ارزان و مقرون‌‌به‌صرفه بودن آن است. قیمت چاپ بنر زیاد است اما این مدل از بنرها دیگر هزینه چاپ ندارند. شما می‌توانید بنر خود را به روش‌های مختلفی با کاربران به اشتراک بگذارید تا آن‌ها از برند و نوع کسب‌وکار شما آگاهی کسب کنند. یکی از این راه‌ها استفاده از سوشال مدیا است. همچنین شما می‌توانید با مجلات آنلاین و وب‌سایت‌ها صحبت کنید و در آن‌ها نیز بنر خود را به اشتراک بگذارید.

 

بالا رفتن آگاهی مخاطبان از برند شما

 

از دیگر مزایایی که استفاده از بنر دارد این است که می‌توان به وسیله‌‌ی آن تعداد بازدیدها را از کسب‌وکار شما افزایش داد و تعداد بیشتری را با تجارت شما آشنا کرد. وقتی شما بنر خود را در چند وب‌سایت قرار می‌دهید، تعداد بازدیدها از بنر شما افزایش پیدا می‌کند. این عامل باعث می‌شود که افراد بیشتری به سایتتان مراجعه کنند و با شما و کسب‌و‌کارتان آشنا شوند.

 

نداشتن محدودیت در طراحی بنرهای دیجیتال

 


نداشتن محدودیت در چاپ یکی دیگر از مزایای بنر آنلاین است. برای بنر‌های تبلیغاتی چاپی یک سری محدودیت در مورد چاپ، رنگ، اندازه بنر و غیره وجود دارد که چاب بنر با کیفیت بالا را با مشکل رو‌به‌رو می‌کند. اما در بنرهای آنلاین این محدودیت‌ها دیده نمی‌شود  و شما می‌توانید به هنگام سفارش بنر بدون هیچ محدودیتی نوع بنر مورد نظر خود را با طراح درمیان بگذارید و نگران نتیجه کار نباشید.

 

استانداردهای طراحی بنر

 

در این قسمت از مقاله قصد داریم استانداردها و نکاتی که باید به هنگام طراحی بنر رعایت کنیم، مورد بررسی قرار دهیم. بهتر است به هنگام سفارش طراحی بنر این نکات را درنظر بگیرید.

 

استفاده از اندازه استاندارد برای سفارش بنر

 

یکی از نکاتی که باید به هنگام طراحی بنر به آن توجه کنید اندازه استاندار بنر است. برای بنر اندازه‌های مشخصی وجود دارد. به‌عنوان مثال اندازه آن برای اینستاگرام یا وب‌سایت و همین‌طور برای بنر چاپی، متفاوت است. رعایت این نکات کمک می‌کند که بنر برای مخاطب جذاب‌تر باشد. اگر اندازه‌های بنر مناسب نباشد، مخاطب نیز نمی‌تواند با آن ارتباط بگیرد؛ درنتیجه بازخورد مثبت برای تجارت شما نیز کاهش پیدا می‌کند.

برای دریافت اطلاعات و خدمات بیشتر در رابطه با شبکه‌های اجتماعی می‌توانید روی عبارات خدمات اینستاگرام و ارسال پیام در واتساپ کلیک کنید.


رعایت کردن ترتیب در خرید بنر

 

یکی دیگر از نکاتی که باید به هنگام طراحی بنر به آن توجه کرد این است که ترتیب را در اجرای المان‌ها رعایت کنید. به‌عنوان مثال لوگوی شرکت یکی از مهم‌ترین المان‌هایی است که باید در بنر خود قرار دهید. همچنین باید در انتخاب جایگاه لوگو در بنر دقت داشته باشید؛ چرا که لوگو معرف کسب‌وکار شماست و اگر در جای خوبی قرار نگرفته باشد و یا اندازه آن مناسب نباشد، مخاطب نمی‌تواند با آن ارتباط برقرار کند. نکته‎ بعدی که باید رعایت کنید این است که خدمات، تشویق و مزایایی که می‌خواهید در اختیار مشتری قرار دهید را بیان کنید تا مشتری بداند که هدف شما از ایجاد این کسب‌وکار چیست؛ به‌علاوه با قرار دادن مطالب مربوط به جایزه و خدمات رایگان می‌توانید تعداد مشتری‌های خود را افزایش دهید. به هنگام سفارش بنر، طراح گرافیک باید تمام این نکات را مد نظر قرار دهد. قرار دادن دکمه فراخوان و دعوت کاربر به سمت محصول و خدمات شما یکی دیگر از نکات مهمی است که باید به آن توجه کرد. اگر شما می‌خواهید کاربر را به سمت سایت خود هدایت کنید و از این طریق مشتری‌های خود را افزایش دهید، باید قسمتی را قرار دهید که به‌وسیله آن کاربر بتواند به سایت شما ورود پیدا کند. می‌توانید برای این کار از عباراتی مانند شروع کنید، بیشتر بدانید و ... استفاده کنید.

خدمات دیگر آنسه که ممکن است برای شما مفید باشند:

سفارش و خرید لوگو

سفارش موشن گرافی

سفارش تبلیغات محیطی

 

ساده بودن در سفارش طراحی بنر

سفارش بنر

 

از قدیم گفته‌اند: «زیبایی در سادگی است» پس شما نیز به هنگام سفارش طراحی بنر سعی کنید بنای کار خود را بر سادگی بگذارید. باید گفت سادگی در کار علاوه‌ بر این‌که بنر را شیک و جذاب‌تر می‌کند، باعث جذب مخاطب نیز می‌شود. شلوغ بودن بنر نه‌تنها به جذابیت کار نمی‌افزاید، بلکه باعث کاهش زیبایی و کشش کار می‌شود.


داشتن چهارچوب مشخص برای سفارش بنر

 

به‌طور طبیعی چشم‌ها تمایل دارند مطالبی که در یک چهارچوب مشخص هستند را در اولویت خواندن قرار دهند، پس وجود یک چهارچوب و قالب برای تبلیغات بسیار ضروری است و شما باید به هنگام خرید بنر از طراح بخواهید تا این نکته را رعایت کند. البته باید بدانید رنگ‌ قالب نیز می‌تواند در جذب کاربر مفید باشد. به همین دلیل در انتخاب رنگ‌های قالب و متن نیز دقت لازم را داشته باشید.

 

خوانایی متن تبلیغات به هنگام خرید بنر

 

ازجمله مواردی که باید که به هنگام طراحی بنر رعایت کرد این است که از فونت‌های خوانا استفاده کرد که کاربر بدون نیاز به دقت زیاد، بتواند آن را بخواند. به‌علاوه باید دقت داشت که اندازه فونت عنوان با متن اصلی تفاوت داشته باشد. همچنین نباید از متن‌های طولانی استفاده کرد؛ چرا که باعث می‌شود کاربر از خواندن آن پشیمان شود. به هنگام خرید بنر، با اینکه طراح این مسائل را می‌داند اما خودتان نیز یک بار دیگر به او گوش‌زد کنید.


استفاده از تصاویر متحرک هنگام سفارش بنر

 

تصاویر متحرک که امروزه نیز بسیار استفاده می‌شود، یکی دیگر از مواردی است که به کارگیری آن باعث افزایش مخاطب می‌شود. اما باید دقت داشته باشید این تصاویر بیننده را از پیام اصلی دور نکند. همچنین باید به گونه‌ای طراحی شود که در آخر آن دکمه فراخوان وجود داشته باشد و باعث جذب مخاطب به سمت سایت شما شود. همان‌طور که متوجه شدیم بهتر است به هنگام خرید بنر، تصاویر متحرک را در اولویت سفارش خود قرار دهید.


سازگاری با محیط سایت به هنگام خرید بنر

 

سازگار بودن تبلیغ شما با محیط سایت از دیگر مواردی است که باید رعایت کرد. اگر تبلیغ شما با محیط سایت سازگار نباشد، باعث می‌شود کاربر نتواند با تبلیغ شما ارتباط برقرار کند، درنتیجه بازدید از سایت شما کاهش پیدا می‌کند؛ اما سازگاری بنر با سایت و زیبا بودن آن ناخودآگاه بازدید شما را بالا می‌برد. پس قبل از سفارش بنر به طراح، در مورد سایتی که قرار است بنر شما داخل آن قرار بگیرد، اطلاعاتی بدهید تا طراح بتواند متناسب با آن طراحی بنر را انجام دهد.


ایجاد حس فوریت در مخاطب

 

ایجاد حس دلهره و استرس در فرد یکی از عواملی است که باعث جذب مخاطب می‌شود. پس اگر این رویکرد را در متن بنر خود به ‎به کار ببرید متوجه افزایش نرخ بازدیدهای خود خواهید شد و می‌بینید که چه‌ میزان مشتری‌های شما افزایش می‌یابند.


مزایا و معایب استفاده از بنر برای صاحبان کسب‌وکار برای سفارش بنر

بنر مؤثر

 

در این قسمت از مقاله قصد داریم مزایا و معایبی که استفاده از بنر دارد را مورد بررسی قرار دهیم. در ابتدا در مورد مزایای استفاده از بنر صحبت می‌کنیم. این مزایا عبارت‌اند از:
•    بنرها یکی از مهم‌ترین روش‌های تبلیغات به‌حساب می‌آیند؛ چراکه از زیبایی بصری برخوردار هستند و می‌توانند مخاطب را نسبت به سایر روش‌ها بیشتر جذب کنند.
•    این مدل از بنر‌ها چون به‌صورت اینترنتی و آنلاین ارائه می‌شوند نسبت به بنرهای چاپی هزینه کم‌تری را در پی دارند.
•    فردی که قصد تبلیغ دارد می‌تواند چند سایت مختلف را برای بارگزاری بنر خود انتخاب کند. این کار به صاحبان کسب‌وکار این امکان را می‌دهد تا بتوانند مشتریان بیشتری را برای جذب هدف بگیرند.
استفاده از بنر علاوه‌بر مزیت‌های بی‌شماری که دارد از معایبی نیز برخوردار است که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. این معایب عبارت‌اند از:
•    مخاطبان هدف کم، یکی از معایب این کار است. ممکن است تعداد بازدیدهای شما افزایش پیدا کند و افراد زیادی از سایت شما دیدن کنند اما تعداد کمی از آن‌ها خرید انجام می‌دهند. 
•    قرار دادن تبلیغ داخل یک سایتی که تعداد تبلیغ فراوانی دارد باعث سردرگمی مخاطب می‌شود. به‌علاوه بنر شما در بین این همه بنر و تبلیغ گم می‌شود.
•    در بعضی از مواقع ممکن است کاربر از یک سری نرم‌افزار ضدتبلیغ استفاده کند؛ درنتیجه از بنر شما دیدن نمی‌کند و نرخ بازدید‌های شما کاهش می‌یابد.
•    رعایت نکردن اصول مورد نیاز برای طراحی بنر و به کار بردن رنگ‌های نامناسب باعث می‎شود بنر شما نتواند مخاطب جذب کند.
همان‌طور که متوجه شدیم بنرها در عین مفید بودن، معایبی نیز دارند که باید به هنگام سفارش بنر به این نکات توجه کرد.


چند نوع بنر تبلیغاتی داریم؟ 

 

در این قسمت مقاله قصد داریم در مورد انواع بنرهای تبلیغاتی صحبت کنیم. شما باید به هنگام خرید بنر دقت کنید که تا متناسب با سلیقه خود یکی از این مدل‌ها را انتخاب کنید.


سفارش بنر پویا یا متحرک

 

این مدل از بنرها در بین کاربران محبوبیت زیادی دارند. بنرهای پویا با به تصویر کشیدن یک انیمیشن زیبا باعث جذب مخاطبان زیادی می‌شوند. در واقع باید گفت بنرهای تبلیغاتی متحرک از تعدادی تصویر تشکیل شده است که در کنار هم متحرک می‌شوند. شما به‌عنوان صاحب کسب‌وکار می‌توانید به هنگام سفارش طراحی بنر از این مدل بنرها استفاده کنید.


خرید بنر ترکیبی یا HTML

 

این مدل از بنرها، ترکیبی از تصاویر، متن، ویدیو و کدهای برنامه‌نویسی هستند. برای ساخت بنرهای ترکیبی معمولا از کدهای جاوا، CSS و HTML استفاده می‌شود. با ترکیب این المان‌ها در کنار هم می‌توان یک بنر زیبا و جذاب طراحی کرد؛ به همین دلیل شما می‌توانید به هنگام خرید بنر این مدل را نیز در نظر بگیرید.


سفارش بنر تعاملی

 

این مدل از بنرها، تعاملی هستند؛ یعنی با پیشنهاد دادن چند گزینه به کاربر، او را به صفحات مختلف سایت شما هدایت می‌کنند. اینکه به کدام یک از صفحات سایت شما هدایت شوند به سلیقه و هدف شما از ساخت این بنر بستگی دارد. پس این بنر تعاملی یکی دیگر از مدل‌هایی است که شما می‌توانید به هنگام سفارش بنر، آن را نیز در نظر بگیرید.

برای استفاده از خدمات بیشتر آنسه که شاید برایتان مفید باشند می‌توانید روی لینک‌های طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی سایت و تولید محتوای متنی کلیک کنید.


ابزارهای طراحی بنر به چه صورت است؟

 

برای طراحی بنر به یک سری ابزار نیاز داریم که در ادامه به بررسی آن‎ها می‌پردازیم.

 

ابزار Bannersnack جایگزین سفارش بنر

 

این ابزار یکی از مناسب‌ترین ابزارها برای طراحی بنر است و باید گفت که به‌صورت رایگان عرضه می‌شود. شما در این نرم‌افزار می‌توانید بدون داشتن اطلاعاتی در مورد طراحی بنر، یک بنر زیبا طراحی کنید. ابزار Bannersnack دارای امکانات زیادی است که شما می‌توانید به هنگام ساخت لوگو، متناسب با سلیقه خود از آن‌ها استفاده کنید. پس همان‌طور که متوجه شدید با استفاده از این ابزار، دیگر نیازی به سفارش بنر نیست.

 

ابزار My banner maker جایگزینی برای خرید بنر

 

این ابزار به دو صورت رایگان و پولی عرضه می‌شود. نرم‌افزار My banner maker یکی از بهترین ابزارهای طراحی بنر آنلاین است که حتی اگر ایده‌ای برای طراحی بنر خود نداشتید، این نرم‌افزار به شما یک سری نمونه نمایش می‌دهد. نسخه پولی آن نیز نسبت به سایر ابزارها از قیمت خوبی برخودار است.

 

ابزار Adobe spark راهی عالی به جای سفارش بنر

 

ابزار Adobe spark یکی دیگر از ابزارهای موجود برای طراحی بنر است که به دو صورت رایگان و نسخه پولی عرضه می‌شود. نکته‌ای که این ابزار دارد این است که به علت فیلترینگ کار با آن سخت است. به‌علاوه باید گفت تنها تعداد کمی از امکانات آن به‌صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می‌گیرند و برای استفاده از سایر امکانات باید نسخه پولی آن را تهیه کرد.


ابزار Snappa

 

این ابزار یکی از بهترین نرم‌افزارهای طراحی بنر است و بین کاربران طرفداران زیادی دارد؛ چرا که نتیجه کار با آن معمولا خوب از آب درمی‌آید. به‌علاوه باید گفت سرعت کار با این نرم‌افزار بالا است، همچنین نیاز به مهارت خاصی ندارد و برخلاف ابزار قبلی امکان دسترسی به عکس‌ها در نسخه رایگان وجود دارد. به‌علاوه بعد از پایان کار شما می‌توانید بنر خود را با فرمت‌های مختلف دانلود کنید؛ در نتیجه به نظر می‌رسد این ابزار یک جایگزین مناسب به جای سفارش بنر است.

 

ابزار EximiousSoft Banner Maker

 

این ابزار نیز یکی دیگر از ابزارهای موجود برای طراحی بنر است که بیشتر مناسب ساخت بنرهای متحرک است و ویژگی‌های زیادی دارد که کار با آن را لذت بخش می‌کند. به‌علاوه باید گفت فضای گرافیکی مناسبی دارد و می‌توان بعد از پایان کار، بنر را با فرمت‌های مختلفی دانلود کرد.
همان‎طور که متوجه شدیم بنرهای تبلیغاتی یکی از بهترین راه‌های ممکن برای تبلیغات هستند. پس  اگر فردی می‌خواهد کسب‌وکارش بهتر شود، بازدیدها از سایتش بالا رود و بتواند خدمات و محصولات بیشتری را ارائه دهد، سفارش بنر طراحی یک گزینه مناسب است.

 

قیمت بنر به عوامل مختلفی بستگی دارد. به‌عنوان مثال ابعاد آن، جنس بنر، المان‌های به‌کار رفته در آن، نوع بنر و ... بستگی دارد اما به‌طورکلی از 99 هزار تومان شروع می‌شود تا 999 هزار تومان.

برای ثبت سفارش، شما می‌توانید با مراجعه به سایت و کلیک بر روی گزینه سفارش و یا عضویت در سایت اقدام به سفارش بنر کنید. در صورت داشتن هر گونه سوالی، مشاوران ما در خدمت شما عزیزان هستند.

مدت زمان طراحی بنر به عوامل مختلفی مانند اندازه، المان‌های به کار رفته در آن، میزان کیفیت و .. ارتباط دارد. یعنی هرچه قدر بنر نیاز به کار بیشتری داشته باشد به‌ طبع مدت زمان طراحی و چاپ آن نیز بیشتر طول می‌کشد.

لازم به ذکر است قبل از طراحی بنر تمام خواسته‌ها و هدفی که از طراحی بنر دارید با طراحان در میان بگذارید. اما اگر به هر دلیلی احساس کردید که بنر سفارشی شما نیاز به ویرایش دارد، جهت رفع مشکل خود با مشاوران ما در ارتباط باشید تا ویرایش‌های لازم صورت بگیرد.

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر شما در ابتدای کار، هدف خود را مشخص کرده باشید و ایده خود را به‌طورکامل برای طراحان ما بازگو کنید، قطعا در طراحی بنر شما مشکلی پیش نخواهد آمد. اما اگر منظور شما عدم اطمینان به طراحان آنسه است باید بگوییم ما بهترین طراحان در این زمینه داریم. به‌علاوه بیش از ده سال است که در این زمینه فعالیت می‌کنیم. نکته‌ای دیگر که در این رابطه وجود دارد این است که مشاوران ما در خدمت شما هستند تا هرگونه ابهامی بود برای شما رفع کنند.

پروسه سفارش طراحی در شرکت آنسه بسیار دقیق و با برنامه انجام می‌شود. و در حین کار چندین بار به شما فرایند طراحی نمایش داده می‌شود. پس بعید است که در پایان پروسه چنین مشکلی پیش بیاید. اما اگر خطایی از جانب شرکت صورت گرفت، طراحی بنر شما مجددا انجام می‌شود.